Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/derepaza/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 914

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/derepaza/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 1988

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/derepaza/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 2060
 Derepazarı - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - Teknik Donanımlar Satış ve Pazarlama

Kordil Harita Mühendisliği ve Ölçme Hizmetleri

Derepazarı - Türkçe Link Paylaşım SitesiSite İçi Arama

  Batimetri ve Su altı Araştırmaları 

  Batimetri

  Su altı araştırmaları ve sistemleri

Reklam Alani 1

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

  Kordil Mühendislik Ltd. 

  harita mühendislik kordil

  Harita Mühendislik Hizmetleri

  Yapı ve inşaat sektörüne yönelik anahtar teslimi harita mühendisliği ve ölçme hizmetleri

Sort by: Hits | Alphabetical

Standard links


Firma Profili PDF Yazdır e-Posta Paksoy Teknik Hizmetler ve Tic. Ltd. Şti. Arazi Ölçüm ve hassas konum belirleme cihazları sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve bir TOSHIBA kuruluşu olan TOPCON Corporation firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini alarak 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanı; arazi ölçüm cihazlarının ve ilgili yazılımların yurtdışından ithalatı, bunların eğitimlerinin verilmesi ve cihazların teknik servis hizmetinin gerçekleştirilmesidir. Deneyimli, genç ve çalışkan kadrosuyla sektörde kısa sürede lider olan şirketimiz müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmek için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Şu anda sektöründe lider olan Paksoy Teknik Hizmetler ve Ticaret Ltd. Şti. kendi alanında ilk TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İlk Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, İlk TSE ISO-EN900 : 2000 Kalite Belgesini almanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. VİZYONUMUZ (HEDEFLERİMİZ): TOPCON marka arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazlarının satışlarını artırmak, bu cihazları kullanan müşterilerimize düzenli ve güvenli servis ve satış sonrası destekleri sağlamak, yaratıcı projelerde yer alarak sektördeki lider konumumuzu sürdürmek, üretken ve kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemektir. . MİSYONUMUZ (GÖREVLERİMİZ): * Türkiye'de saygın ve prensipli kurum olma özelliğimizi devam ettirmek, * Satışını yaptığımız ürünlerin temsilciliğini ulusal ve uluslararası alanda başarılı bir şekilde devam ettirmek, * Eğitimli, deneyimli ve müşteri odaklı ekibimiz ile müşterilerimize tam destek vererek müşteri memnuniyetini artırmak, * Uydularla konum belirleme konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek sektörün bilinçlenmesine katkıda bulunmak, * Sektöre yönelik geleceğin teknolojilerini de bünyemize katarak ürün yelpazesini etkin bir şekilde genişletmektir.
http://www.paksoyteknik.com.tr

Şirketimiz Leica Geosystems Construction ürünlerinin Yetkili Distribütörü ve Servis Ortağı Olmuştur. Yeni ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi yakında web sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Şirketimiz nivo, teodolit, lazerli nivo, çizgi lazer hizalama, lazer terazi, lazer metre, teodolit, elektronik teodolit, optik teodolit (mekanik teodolit) dijital teodolit, Sprinter dijital nivo (elektronik nivo / sayısal nivo), Leica total stationlar (Leica Builder ve Leica Redline Tracker), Foif lazerli total station, reflektörsüz total station, Mira, Sehpa, Jalon, Reflektör Prizma ve diğer cihaz ve aksesuarların ithalat, satış, kalibrasyon ve servisini gerçekleştirmektedir. Leica Disto lazer metrelerde en son modeller ve uygun fiyatlar. Şirketimiz Leica Disto D2 Leica Disto D3, Leica D5 ve en son çıkan yeni Bluetooth'lu Leica Disto D8 lazer metreleri sizlere en uygun fiyatla sunmaktadır. Web sayfamızda ürünlerin fiyatları bulunmamaktadır. Leica Nivo fiyatları, Leica Total Station fiyatları, Lazer Metre, Total Station Kullanımı, Nivo Kullanımı, Teodolit kullanımı, teodolit fiyatları lazer fiyatları için lütfen şirketimizi arayınız. İKİNCİ EL: Trimble Total Station, Topcon Total Station, Sokkia Total Station, South Total Station, Zeiss Total Station, Nikon Total Station, Leica Total Station, Pentax Total Station fiyatlarımız ve stok için lütfen arayınız. Nivo nedir, Nivo nasıl kullanılır? Nivo Kullanımı, Total Station Kullanımı, Total station eğitimi, Total Station nedir nasıl kullanılır? Teodolit nedir nasıl kullanılır? Bizi arayın.
http://optetmakina.com

Deniz araştırmaları ve batimetrik sistemler.
http://www.batimetrik.com

Water & flood damage clean up and repairs. Water damage remediation and drying services. Utah Flood Cleanup is available 24/7 to help with your emergency water damage needs in Northern Utah, including Salt Lake City, Ogden, Provo, & Park City.
http://utahfloodcleanup.com

 


LÜTFEN DİKKAT: Bu alanda yayınlanmak üzere Derepazarı ile ilgili makaleler bekliyoruz sizlerden. Konu tamamen serbesttir. Lütfen çevrenizdekilere duyurunuz.

 Total records: 4

  Seyahat ve turizm hizmetleri. İkizdere'den dünyaya, dünyadan İkizdere'ye

  İkizdere

  Rize'ye veya Rize'den yapacağınız seyahatlerinizde bizimle iletişim kurun.

Reklam alanı 2

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

Paspayı.net 

Endüstriyel beton yapılar ve ağır dontılar için

 

paspayi

 

Beton ve plastik alternatifi paspayı. Aşırı yüke ve vibrasyona dayanıklı.