Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/derepaza/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 914

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/derepaza/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 1988

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/derepaza/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 2060
 Derepazarı - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - Latest Links

Kordil Harita Mühendisliği ve Ölçme Hizmetleri

Derepazarı - Türkçe Link Paylaşım SitesiSite İçi Arama

  Batimetri ve Su altı Araştırmaları 

  Batimetri

  Su altı araştırmaları ve sistemleri

Reklam Alani 1

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

  Kordil Mühendislik Ltd. 

  harita mühendislik kordil

  Harita Mühendislik Hizmetleri

  Yapı ve inşaat sektörüne yönelik anahtar teslimi harita mühendisliği ve ölçme hizmetleri


İş makinaları konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahip personeli ile hizmet vermektedir.
http://www.dehamakina.com

BİZİM İNŞAAT 2002 yılında kurulmuş ve en kısa zamanda sektördeki yerini almıştır. Uzman kadrosu ve çalışma arkadaşlarıyla;her projesinde ortaya koyduğu kalite ve hizmet farkları sayesinde büyük bir prestij,güven ve güç kazanan BİZİM İNŞAAT, yeni projelerinde de aynı kalite ve hizmetle yoluna devam etmektedir.
http://www.biziminsaatyapi.com.tr

Bölme Duvar Sistemleri, Abay Yapı Sistemleri modüler bölme duvar ofis bölme cam bölme ve bölme duvar sistemleri, demontable hareketli bölme duvar
http://www.bolmeduvar.com.tr/

Türkiye Cumhuriyeti M.E.B özel yüksek öğrenim yurdu PEMBE KÖŞK 2'nin inşasına 2010 yılında başlanmıştır. Kısa süre içerisinde inşası, resmî ve idarî işlemleri tamamlanmış ve 2010 - 2011 döneminde faaliyete geçmiştir.
http://www.balikesirpembekosk.com

Yurdumuzda temel amaç; güler yüzlü personelimizle güvenli, huzurlu ve temiz bir ortamda barınma imkânı oluşturarak siz değerli öğrencilerimizin başarısına katkı sağlamaktır
http://www.iremkizogrenciyurdu.com

Harita Mühendislik Firmaları. İstanbul hartita firmalarına ait bir kaç site.
http://www.haritamuhendistanbul.com/

Ankara merkezli öğrenci yurdu.
http://www.anittepekizyurdu.com

Çocuk sağlığı üzerine yayınlar.
http://www.ilkkitaplarim.com

Ankara merkezli düğün ve konaklama hizmetleri veren bir firma.
http://www.dugunankara.org

Ankara merkezli bir öğrenci yurdu.
http://www.petekkizyurdu.com.tr

Polonyada eğitim almak isteyenlerin başvurmaları gereken bir site.
http://www.universitepolonyada.com

Ankara merkezli elektronik cihazlar ve alarm ve güvenlik sistemleri servis ve satışı yapan bir firma.
http://www.telesistem.com.tr

Official dealership for New and Used Honda Sales and Servicing in Edinburgh and the Lothians.
http://www.edinburghhonda.co.uk/

Water & flood damage clean up and repairs. Water damage remediation and drying services. Utah Flood Cleanup is available 24/7 to help with your emergency water damage needs in Northern Utah, including Salt Lake City, Ogden, Provo, & Park City.
http://utahfloodcleanup.com

Deniz araştırmaları ve batimetrik sistemler.
http://www.batimetrik.com

AcadTRK AutoCAD ortamında ihtiyaç duyacağınız bir çok aracı barındıran bir eklenti olup, harita mühendislik ve harita çalışanlarına yönelik hazırlanmış bir harita programıdır. AutoCAD de yapamayageldiğimiz bir çok çizim işlemleri son derece kolaylaştırılmış ve çözümlenmiştir. AutoCAD ortamınad harita çizmenin veya çizim yapmanın tadına varın ve keyfini çıkarın.
http://www.kordil.com.tr/index.php/urunler/ucretsiz-kordil_acadtrk/

Sınava hazırlık aşamasında olan gençler hayatlarının zor dönemlerinden birinde bulunuyorlar. Kendilerini henüz tam anlamıyla tanıyamamış oldukları bu dönemde geleceklerini şekillendirmeye çalışıyorlar.
http://www.ozeldersmatematik.net

Paspayı ürünlerimizle tanışınız. Paspayılar yüksek mukavemetli olup vibrasyona dayanıklıdırlar.
http://www.paspayi.net

Soğancıoğlu, İnşaat sektöründe 1996 yılından beri pek çok başarılı proje ve uygulamaya imza atmaktadır.
http://www.sogancioglu.com.tr/

Özel ders sayesinde zaman en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir. Özel ders sayesinde bir çok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz.
http://www.ozelogretmenler.com/

Soğancıoğlu, inşaat sektöründe 1996 yılından beri pek çok başarılı proje ve uygulamaya imza atmaktadır.
http://www.sogancioglu.com.tr/

Firmamızın tam çalışanları ile tedarikçilerinizin bu politikayı özümseyerek sorumluluğu paylaşmasıyla sürekli gelişme ve tüm süreçlerimizde mükemmelliği hedefleyerek Kalite yönetimimizin ana unsuru olan müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Güçlü ARGE çalışmalarımızla beraber teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek hedefimizi bu yolda çizdik.
http://www.soveyapimakine.com/

Türkiyenin İlk Butik Hastanesi Dora hospitalde Ağız ve diş sağlığı , Genel Cerrahi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Estetik ve Plastik Cerrrahi, Kadın Doğum, Çocuk hastalıkları,Beslenme ve diyet ünitelerimiz ve uzman ve güleryüzlü tıbbi ekimimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyarız. Gelişen Tıp ve buna bağlı sağlık sorunlarınız için hastanemizde uygun tanı ve tedavi yöntemlerini Beş yıldızlı otel konforunda siz değerli halkımızın hizmetinizdeyiz.
http://dorahospital.com/

DERNEĞİN AMACI Üyeler arasında mesleki, kültürel, ekonomik ve sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, Ardeşen ilçesinin doğal güzelliklerini ve sahip olduğu tarihi, sosyal, kültürel, turistik, sportif, zirai, ve tüm varlıklarını geliştirmek, örf ve adetlerin tanıtılması. Ardeşen'in yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması için her türlü faaliyette bulunmak, turizme yönelik tesisler inşa ederek veya edilmesine yardımcı olarak turizmin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
http://www.ardesenliler.org

İyidere.com, tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım dizinidir. Buraya kaydedilen sitelerin İnternet ortamında reytinglerini arttırırlar.
http://www.iyidere.com

Karadeniz'den dogankent.com tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım sitesidir. Google, bibg, yahoo gibi arama motorlarında bulunabilmenize yardımcı olur.
http://www.dogankent.com

Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin siteleri.Yakakent Samsun'un güzide bir ilçesidir. Bu güzide ilçenin adını taşıyan bu alan adı da sizlere internette bulunabilirliğinizi arttırmak için hizmet eder. Ücretsizdir.
http://www.yakakent.com

Bulutlar Ülkesinin Saklı Cennetine Hoşgeldiniz
http://www.hemsinliyiz.biz

Şirketimiz Leica Geosystems Construction ürünlerinin Yetkili Distribütörü ve Servis Ortağı Olmuştur. Yeni ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi yakında web sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Şirketimiz nivo, teodolit, lazerli nivo, çizgi lazer hizalama, lazer terazi, lazer metre, teodolit, elektronik teodolit, optik teodolit (mekanik teodolit) dijital teodolit, Sprinter dijital nivo (elektronik nivo / sayısal nivo), Leica total stationlar (Leica Builder ve Leica Redline Tracker), Foif lazerli total station, reflektörsüz total station, Mira, Sehpa, Jalon, Reflektör Prizma ve diğer cihaz ve aksesuarların ithalat, satış, kalibrasyon ve servisini gerçekleştirmektedir. Leica Disto lazer metrelerde en son modeller ve uygun fiyatlar. Şirketimiz Leica Disto D2 Leica Disto D3, Leica D5 ve en son çıkan yeni Bluetooth'lu Leica Disto D8 lazer metreleri sizlere en uygun fiyatla sunmaktadır. Web sayfamızda ürünlerin fiyatları bulunmamaktadır. Leica Nivo fiyatları, Leica Total Station fiyatları, Lazer Metre, Total Station Kullanımı, Nivo Kullanımı, Teodolit kullanımı, teodolit fiyatları lazer fiyatları için lütfen şirketimizi arayınız. İKİNCİ EL: Trimble Total Station, Topcon Total Station, Sokkia Total Station, South Total Station, Zeiss Total Station, Nikon Total Station, Leica Total Station, Pentax Total Station fiyatlarımız ve stok için lütfen arayınız. Nivo nedir, Nivo nasıl kullanılır? Nivo Kullanımı, Total Station Kullanımı, Total station eğitimi, Total Station nedir nasıl kullanılır? Teodolit nedir nasıl kullanılır? Bizi arayın.
http://optetmakina.com

Firma Profili PDF Yazdır e-Posta Paksoy Teknik Hizmetler ve Tic. Ltd. Şti. Arazi Ölçüm ve hassas konum belirleme cihazları sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve bir TOSHIBA kuruluşu olan TOPCON Corporation firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini alarak 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanı; arazi ölçüm cihazlarının ve ilgili yazılımların yurtdışından ithalatı, bunların eğitimlerinin verilmesi ve cihazların teknik servis hizmetinin gerçekleştirilmesidir. Deneyimli, genç ve çalışkan kadrosuyla sektörde kısa sürede lider olan şirketimiz müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmek için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Şu anda sektöründe lider olan Paksoy Teknik Hizmetler ve Ticaret Ltd. Şti. kendi alanında ilk TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İlk Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, İlk TSE ISO-EN900 : 2000 Kalite Belgesini almanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. VİZYONUMUZ (HEDEFLERİMİZ): TOPCON marka arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazlarının satışlarını artırmak, bu cihazları kullanan müşterilerimize düzenli ve güvenli servis ve satış sonrası destekleri sağlamak, yaratıcı projelerde yer alarak sektördeki lider konumumuzu sürdürmek, üretken ve kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemektir. . MİSYONUMUZ (GÖREVLERİMİZ): * Türkiye'de saygın ve prensipli kurum olma özelliğimizi devam ettirmek, * Satışını yaptığımız ürünlerin temsilciliğini ulusal ve uluslararası alanda başarılı bir şekilde devam ettirmek, * Eğitimli, deneyimli ve müşteri odaklı ekibimiz ile müşterilerimize tam destek vererek müşteri memnuniyetini artırmak, * Uydularla konum belirleme konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek sektörün bilinçlenmesine katkıda bulunmak, * Sektöre yönelik geleceğin teknolojilerini de bünyemize katarak ürün yelpazesini etkin bir şekilde genişletmektir.
http://www.paksoyteknik.com.tr

Doğankent Giresun Haberleri
http://www.doymus.com

http://www.derepazari.com

Hemsin.com, tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım dizinidir. İnternette bulunasınız diye sizlere sunulan ücretsiz bir servistir.
http://www.hemsin.com

http://www.ikizdere.org

İkizdere'nin en kapasmlı internet sitesi. Güncel haberler, makaleler, fikir meydanları. Gurbetçiler çok sevecekler.
http://www.ikizdere.net

Matbaamiz 1978 yilinda Matbaaciligin merkezi Kadiköyde kurulmustur. Akra Matbaa gelisen teknoloji ile birlikte baski alaninda da gelisimini sürdürmüs ve bu günkü konumuna ulasmistir. Şu anda sadece yurtiçinde degil Türki cumhuriyetler ve Avrupa ülkelerine de basim yapan firmamiz bundan sonra ki gelisimine de baski alaninda ve baski sonrasi sistemlerle devam etmeyi planlamaktadir. Bu gelisim süreci içerisinde devamli olarak öncü prensibimiz olan müsteri memniyeti bundan sonraki gelisimimizde de devam edecek ve müsteri ile beraber çalisma ilkemiz sürdürülecektir.
http://www.akramatbaa.com

Kordil EDMS Ücretsiz Döküman Kontrol ve Yönetim Sistemi. Kurumsal şirketlerin bile tüm dökümanlarını sorunsuzca yönetebilecekleri bir yazılım olup, hem İnternet hem de İntranet üzerinden çalışır.
http://www.kordil.net

Kordil - Yapı ve İnşaat Saha ve Şantiyeleri Ölçme Hizmetleri Dünyanın en büyük ilk 10 listesinde girmiş inşaat firmaları ile devasa projeler olarak adları geçen projelerde 15 yıla yakın kesintisiz görev almış deneyimli yönetim kadromuz ve en son teknoloji ürünü ölçme aletlerimiz ile: Şantiyelere anahtar teslimi ölçme ve haritalama desteği İnşaat sahaları için güvenilir ölçme kontrol ağı kurulması Detay aplikasyonu ve rutin konumsal kontrol Çok hassas deformasyon, çökme ve oturma ölçmeleri Arazi ve arsa düzenlemeleri ve parselasyon işleri Hâlihazır, röleve ve plankote ve saha haritalarının yapımı Harita/ölçme ekibi veya tekil personel tedariki Kısa veya uzun vadeli ölçme ekipmanı kiralama Uluslararası kalite standartlarına uygun ölçme yöntem ve prosedür yazımı Teknik şartname ve ihale dokümanı hazırlanması Kordil - Gemi inşaatı ve tersanelere ölçme hizmetleri Deniz yapıları ve ölçme konularında uzman kadromuz ile gemi inşaatı ve tersaneler için uzaktan kumandalı ve uzaktan algılamalı son sistem ölçme aletleri ile her türlü teknik ölçme ve harita mühendisliği hizmetleri vermekteyiz Gemi kana rakamları veya derinlik çizgileri markalama Blok ve makine montaj ölçmeleri Kızak, ray ve havuz sistemleri inşaatı için ölçmeler Gemi omurga ve yüzey deformasyonlarının tespiti ve raporlanması Gemi ofset ve röleve ölçmeleri (asbuilt) İskandil ve uzaktan kumandalı total station ile batimetrik ölçme Tersane yerleşim haritalarının yapımı Tersane arsa düzenlemeleri ve inşaat öncesi haritalarının yapımı Yeni tersane inşasına yönelik, bina, kapalı alan vinç sistemleri, makine montaj gibi her türlü ölçme hizmetleri Kordil - Mühendislik Ölçmeleri Farklı mühendislik dallarının ihtiyaç duyabilecekleri ve özel teknik ve çözüm gerektiren ölçme problemlerinizi karşılayabilecek deneyimli uzman personel ve teknolojik donanımlara sahibiz Konumsal yer değiştirme (deformasyon) ölçmeleri Hassas yüzey taraması, 3-B metrik ve fotogrametrik modelleme Mühendislik dalları için özellikli ölçme ve haritalama Mühendislik raporlarını destekleyici ölçmeler ve harita yapımı Mevcut haritaların amaca uygun olarak özelleştirilmesi veya genelleştirilmesi Mühendislik araştırmalarında konumsal veri gerektiren her türlü ölçmeler Kordil - Kesin Hesap, Kübaj ve Metraj Endüstri standardı yazılımlar, teknolojik ölçme aletleri ve hesap teknikleri kullanarak kübaj, alan, ve metraj hesaplama ve raporlama hizmetleri vermekteyiz Kübaj hesabı için taş ve açık maden ocakları gibi ulaşılması zor yamaçların uzaktan algılama ile topografyasının çıkartılması İnşaat, maden ve imalat sahalarında kübaj, metraj ve alan ölçme hesaplama ve raporlama Proje çizimleri üzerinden kübaj / metraj çıkarma ve hakediş hesaplama Kordil - Tescil Gerektiren Mühendislik Hizmetleri Tescilli harita ve mühendislik şirketi olmamız münasebeti ile resmi kurumlarca tescile esas her türlü harita mühendisliği hizmetleri vermekteyiz Kentsel veya kırsal planlamalara altlık hâlihazır harita yapımı Arazi/arsa parselleme ve birleştirme işleri (tevhit ve ifraz) Kadastral verilere dayanan sınır tayini Yola terk işlemleri İnşaat alanı ve parsel aplikasyonu Kentsel ve kırsal planların araziye uygulanması ve resmi tescili El değiştirme öncesi tapu kayıtları ile ve arazinin tespiti (yer gösterme) Tapu ve kadastro şubeleri ile alakalı her türlü taşınmaz mal tescil işlemleri Maden sahalarının işletme öncesi ve sonrası haritalanması Mevcut hâlihazır haritaların güncellenmesi Kordil - Denizcilik Ölçmeleri Kilit kadromuzda 10 yılı aşkın offshore projelerinde da çalışmış ve yöneticilik yapmış uzmanlarımız mevcuttur. Başta açık deniz petrol bölgelerinde olmak üzere, hidrografik, denizcilik ölçme ve konumlandırma sistemlerinde ileri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahibiz Petrol sondaj gemilerine ölçme sistemleri kurulması ve konumlandırılması Multibeam ve singlebeam batimetrik sistemlerin satın alımı işletilmesi Sidescan sonar sistemlerin satın alınması ve işletilmesi Subbottom profiler satın alımı ve işletilmesi LBL/SBL sistemlerin kullanılması Açık denizlerde ileri seviyelerde jeodezik ölçme ve nirengi nokta tesisi Ekskavatör ve kazı makinelerine konumlandırma sistemlerinin kurulması Barge ve motorlu gemilere konumlandırma sistemleri kurulması PDS2000/1000, Hypack, Neptune yazılımlarına vakıf personel Su altı yapılarının konumlandırılması, ölçülmesi ve raporlanması Prosedür ve yöntem belirtme dokümanları yazımı Ar-ge ve harita ve konumlandırma yazılımı geliştirme
http://www.kordil.com.tr

 


LÜTFEN DİKKAT: Bu alanda yayınlanmak üzere Derepazarı ile ilgili makaleler bekliyoruz sizlerden. Konu tamamen serbesttir. Lütfen çevrenizdekilere duyurunuz.

 
  Seyahat ve turizm hizmetleri. İkizdere'den dünyaya, dünyadan İkizdere'ye

  İkizdere

  Rize'ye veya Rize'den yapacağınız seyahatlerinizde bizimle iletişim kurun.

Reklam alanı 2

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

Paspayı.net 

Endüstriyel beton yapılar ve ağır dontılar için

 

paspayi

 

Beton ve plastik alternatifi paspayı. Aşırı yüke ve vibrasyona dayanıklı.